Saxion Content Services

/ Saxion Content Services

We staan klaar om je te adviseren en ondersteunen! 

Voor al je vragen over contentmanagement, -beheer en ontsluiting kun je bij ons terecht. Als medewerker, onderzoeker, docent of student. 

We denken mee en adviseren over waar je jouw content het beste op kunt slaan; in welke contentapplicatie. Dat kan zijn in het DMS (de repository), in Teams, of in een van de andere contentapplicaties die binnen Saxion worden gebruikt. Zo kun je de content altijd terugvinden, gebruiken we allemaal de contentapplicaties op dezelfde manier, zorgen we voor versiebeheer en slaan we de content duurzaam en veilig (AVG) op.   

Wij dragen ook zorg voor het veilig en duurzaam opslaan en archiveren van content collecties, zoals de bestuurspost, studentdossiers en de OER. Daarbij geven we advies bij procedurele kwesties van het aanmaken of onderhouden van een bestaande contentcollectie (bijv. bewaartermijnen, bestandsformaten, levenscyclus, etc.)  

We adviseren en ondersteunen bij het ontwikkelen van een metadatamodel aansluitend bij jouw vraag, zodat je alle content weer goed kunt (laten) terugvinden en publiceren. Dit doen wij zowel voor documenten als voor (onderzoeks)data voor onderwijs, onderzoek en bedrijfsvoering. 

We zorgen voor gevalideerde bronnen, door het samenstellen en beschikbaar stellen van een fysieke en digitale bibliotheekcollectie, die jijzelf en/of anderen kunnen gebruiken bij werk of studie. We staan open voor suggesties voor aanschaf van media ten behoeve van onderwijs, onderzoek en/of bedrijfsvoering. 

Je kunt altijd je vragen stellen via contentservices@saxion.nl, maar ook direct aan een van onze specialisten. 

Bij wie kun je terecht met je vragen?

Metadatamodellen
Contentmanagement onderzoekscontent
Contentmanagement onderzoeksdata
Key user Research Information System (RIS)

Renate Mattiszik
r.mattiszik@saxion.nl
0612594034

Advies contentmanagement bedrijfsvoering
Procedurele zaken
AVG

Anita Klement
a.klement@saxion.nl
0880191524

Advies contentmanagement bedrijfsvoering
Key user repository (Alfresco)
Metadatamodellen

Ronald Zoetman
r.m.zoetman@saxion.nl
0683205987

Advies (publiceren) open onderwijscontent
Auteursrecht

Cynthia Halfwerk
c.halfwerk@saxion.nl
0620915768

Collectievorming en -beheer fysieke en digitale informatiebronnen voor onderwijs en onderzoek
Documentleverantie vanuit andere onderwijs- en onderzoeksbibliotheken

Marianne Janssen
e.m.a.janssen@saxion.nl
0613089367

Collectievorming en -beheer fysieke en digitale informatiebronnen voor onderwijs en onderzoek
Verrijken en duurzaam ontsluiten van (digitale) onderwijscontent

Yvonne Schipper
y.schipper@saxion.nl
0682752976

Collectievorming en -beheer fysieke en digitale informatiebronnen voor onderwijs en onderzoek
Verrijken en duurzaam ontsluiten van (digitale) onderwijscontent

Loana Teerlink
e.l.a.teerlink@saxion.nl
0612437340

Verrijken en duurzaam ontsluiten van (digitale) onderwijscontent
Publiceren van onderwijscontent
Auteursrecht

Inge Schreurs
i.schreurs@saxion.nl
0612428355

Verrijken en duurzaam ontsluiten van (digitale) onderwijscontent
Publiceren van onderwijscontent
Auteursrecht

Elles Schaaphok
e.schaaphok@saxion.nl
0620916091

Advies contentmanagement bedrijfsvoering
Ondersteuning bij opslag bedrijfs- en onderzoekscontent
Gebruikersinstructie
Registratie bestuurspost

Marjolein Hassink
m.hassink@saxion.nl
0880196108

Registratie bestuurspost

Margo Horsthuis
m.a.b.horsthuis@saxion.nl
0880196106

Contentmanagement binnen samenwerkingsomgeving (Teams, SharePoint, Office 365, Termstore)

Mirjam van den Berg
m.e.vandenberg@saxion.nl
0612227970

Verrijken en duurzaam ontsluiten van (digitale) onderwijscontent

Ellie Middelhuis
e.m.middelhuis@saxion.nl
0619269702

Verrijken en duurzaam ontsluiten van (digitale) onderwijscontent

Ronald Wijlens
r.j.wijlens@saxion.nl
0880191517

Verrijken en duurzaam ontsluiten van (digitale) onderwijscontent

Jan Mark Koopmans
j.m.koopmans@saxion.nl
0880195450